De hulpdiensten zijn massaal uitgerukt naar de Watertorenweg in De Esch in Rotterdam. Daar is een auto met mogelijk twee inzittenden te water geraakt.

Een inzittende is door de duikers eruit gehaald. Het slachtoffer werd gereanimeerd en de duikers zijn op zoek naar eventueel andere inzittende. Het slachtoffer werd met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Het mobiel medisch team en politie zijn mee naar ziekenhuis. Het 3e duikteam van de brandweer is nu ter plaatse.

De hulpdiensten hebben opgeschaald naar het sein ‘grote hulpverlening,’ mede omdat er noodweer boven het gebied hangt en het voertuig slecht bereikbaar is.

Update: Duikers van de brandweer doorzochten het water rond de auto, maar troffen niemand meer aan. Daarop werd de zoekactie gestaakt, zei de woordvoerster. Het is nog onduidelijk waarom de auto van de weg raakte.