Op de Honingerdijk in Kralingen is vrijdagochtend rond 07:15 uur een auto op z’n kop beland. Bij het ongeluk was geen ander voertuig betrokken. De bestuurder is naar het ziekenhuis overgebracht.
Hoe de auto op z’n kop is beland, is niet bekend. Alle ruiten van de auto zijn kapot, het nummerbord ligt eraf en de zijkant van de auto is beschadigd. Ook een geparkeerde auto is geraakt en heeft hierbij schade opgelopen.
Bloed
De politie, brandweer en ambulancedienst kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer heeft geholpen om de bestuurder uit de auto te krijgen. Op foto’s is te zien dat het slachtoffer flink heeft gebloed. Hij is bekeken door het ambulancepersoneel en is naar het ziekenhuis vervoerd.
De straat is afgesloten (geweest) voor verkeer. Tramlijn 1 en 11, in beide richtingen, rijden volgens de RET een gewijzigde route. Ook komen er haltes te vervallen. Hoe lang dat duurt is nog onbekend.
Op de Honingerdijk in Rotterdam is een auto over de kop geslagen nadat die tegen een geparkeerde auto aanreed. De bestuurder raakte gewond en is naar het ziekenhuis overgebracht.https://t.co/ytKbGVDRFs pic.twitter.com/CxlVTcoBPK
— MediaTV (@mediatvnl) February 14, 2025
Via: RTV Rijnmond
Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)
recent commentaar