Bij een restaurant aan de Goudsesingel in het centrum van Rotterdam is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Rond 02:30 uur was een klap te horen.
Niemand is gewond geraakt. Wel zorgde de explosie voor schade aan enkele ruiten van het restaurant.
Volgens ooggetuigen waren er twee ontploffingen, bij verschillende deuren van het restaurant. Daarna zouden meerdere mensen in de woningen boven het restaurant hun huis hebben verlaten.
De eigenaren zijn geschrokken, vertellen ze. Ze hebben geen idee wie er achter de explosie kan zitten.
Aan de #Goudsesingel in #Rotterdam heeft vannacht rond 02.30u een explosie plaatsgevonden waardoor een kleine brand ontstond. Hierdoor is er schade ontstaan aan een horecapand. De sporen zijn veiliggesteld en we doen onderzoek. Heeft u iets gezien of gehoord? Bel dan 0900-8844.
— Politie Eenheid Rotterdam eo (@POL_Rotterdam) July 30, 2024
Via: RTV Rijnmond
Meld u aan voor De Ster nieuwsbrief (U ontvangt een bevestigingsmail)
recent commentaar