Over de nieuwe toonbank met de uitgebreide en kleurrijke collectie van Heide Heinzendorff , halverwege in de winkel, is Anita de Keijzer van Het Juweel misschien wel het meest enthousiast. De afgelopen tijd onderging Het Juweel een fl inke opknapbeurt. Een nieuwe vloerbedekking, licht van kleur, de wandkasten opnieuw gelakt en de muren weer hagelwit. Alles oogt weer fris, tijd voor een nieuwe en frisse start! De collectie sieraden is ook vernieuwd én uitgebreid:

Heide Heinzendorff biedt veel keus in verwisselbare(!) oorbellen. Een complete set reeds vanaf €200,-.

Heide Heinzendorff

De collectie van het Italiaanse Bronzallure biedt colliers, armbanden, ringen en oorbellen. Alle sieraden zijn -zoals de naam al zegt- brons dat roodgoud is verguld. Bronzallure verwerkt echte edelstenen in de sieraden. De prijzen beginnen vanaf € 69,-. Anita: “Kijk, ik draag er zelf een. Heel mooi en betaalbaar”.

De oorbellen van de Nederlandse zussen Camps & Camps zijn stijlvol en meer dan betaalbaar. Een paar oorhangers vanaf € 22,50! Het toegepaste metaal is anti-allergeen.

Aan de ‘gold-filled’ sieraden van het Nederlandse Jéh is te zien dat ze met liefde zijn gemaakt. De collectie is weer met de nieuwste sieraden aangevuld.

Diamond Group, een oude bekende, is goed vertegenwoordigd met ringen, colliers en oorbellen. Exclusief, met edelstenen en diamant.

Ambacht
Dan zijn er nog, natuurlijk, de sieraden uit eigen atelier. Door het raam is vanuit de winkel het atelier zichtbaar. Het is leuk om te zien hoe de goudsmeden reparaties uitvoeren. Daarnaast maken zij graag samen met de klant een ontwerp voor een persoonlijk sieraad.

Vakmensen
Anita: “Hier krijg je altijd de goudsmid te spreken” en personeelslid Pien vult aan: “We zijn geen verkopers maar vakmensen”. Anita, Pien, Mieke en Angelo zijn allen opgeleid aan de bekende vakschool in Schoonhoven. Anita heeft al 32 jaar haar eigen bedrijf. In Het Juweel werken de goudsmeden nauw samen en als er ingekocht moet worden doen ze dat gezamenlijk. Anita: “Je moet achter de producten kunnen staan”.

Staartje
Het ‘staartje’ van de uitverkoop is nog gaande. Nog steeds spectaculair: ‘2e artikel voor 1 euro‘. Zie daarvoor de vitrines. De feestdagen komen er aan en misschien wilt u meer dan één geliefde gelukkig maken …

Goudsmederij Het Juweel
Oudedijk 157
Rotterdam-Kralingen
tel. 010-4124200
info@hetjuweel.nl
www.hetjuweel.nl